И само једно Косово и Метохија, и једно незаборавно вече…

Трећи догађај у фебруару, рекли бисмо и најважнији јер је печат онога што смо урадили кроз „Задужбину за Косово и Метохију“ у протекле четири године. Премијера документарног филма „Ако те се сјетим једном само“ у Бањалуци. Пред пуном концертном двораном Банског двора смјењивала су се лица људи који свједоче да је човјекољубље једини начин да […]